Identyfikacja wizualnaIdentyfikacja wizualna – stwórz tożsamość swojej marki z firmą sinGRAPH

 

Budowanie tożsamości marki to złożony proces, na który składa się wiele narzędzi i zachowań, wykorzystywanych przez firmy w celu uzyskania spójnej i rozpoznawalnej identyfikacji rynkowej, pozwalającej wyróżnić się na tle konkurencji. Składają się na nią takie elementy jak nazwa, logo, slogan reklamowy, typografia, kolorystyka, a nawet adres strony internetowej. Kolory, symbole, grafika i czcionki mają ogromne znaczenie w przypadku zarządzania tożsamością marki, ponieważ pomagają budzić skojarzenia z daną firmą.

 

W ramach brandingu kreujemy wizerunek marki, tworząc spójny system wizualny, łączący walory estetyczne z użytecznością. Tworzone przez nas projekty graficzne pozwalają uczynić daną markę rozpoznawalną, a bogata oferta sprawia, że każdy Klient będzie mógł dopasować koncepcje do swoich oczekiwań i możliwości. Dzięki poszczególnym elementom składającym się na spójną identyfikację wizualną każda marka może się wypromować i na stałe zakorzenić w świadomości odbiorców.

 

Jak wykorzystywać identyfikację wizualną?

 

Pomagamy naszym Klientom stworzyć czytelny przekaz marketingowy, który przekłada się na systematyczne kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. W naszej ofercie mieszczą się kompleksowe działania związane z identyfikacją marki oraz poligrafią i drukiem. Dlatego wszystkie projekty wizualne zamieszczane są również na materiałach promocyjnych. Projektujemy i drukujemy m.in.:

 

  • ulotki

  • wizytówki

  • gazetki

  • katalogi

  • plakaty

  • teczki ofertowe

 

Zindywidualizowane projekty graficzne dotyczą także papieru firmowego oraz stron internetowych, projektów reklam prasowych, mailingów i newsletterów. Wszystko tożsame z nazwą, logo i kolorystyką firmy. Dzięki takim działaniom powstaje przekaz, który trwale kojarzy się z daną marką i pozwala na długotrwałą autopromocję.

 

Projekty firmy sinGRAPH zawsze są nieszablonowe, a nasze realizacje – najwyższej jakości. Każdy poszczególny element identyfikacji dopasowany jest do oferty danej firmy. Pomagamy czytelnie zidentyfikować markę i wyróżnić ją spośród podobnych ofert.

ADRES I GODZINY OTWARCIA

sinGRAPH
ul. KRAKOWSKA 7 (pracujemy zdalnie)
41-400 MYSŁOWICE
Poniedziałek - Piątek
od 8:00 do 16:00

   +48 32 223 87 80
   +48 600 901 018
   +48 696 293 877
   info@singraph.pl


NIP: 222-015-22-04 • Regon: 271026966
85 1050 1214 1000 0090 7181 9594 • ING Bank Śląski

© Copyright 2024 sinGRAPH Wszystkie prawa zastrzeżone

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityka Prywatności sinGRAPH (link)